W dzień końca świata

Nie znam kibica, który przejmowałby się ideą końca świata – zapewne dlatego, że kibic przeżywa koniec świata bez przerwy. Jednym z najbardziej dojmujących rysów opisywanego tu od paru lat okrucieństwa futbolu jest przecież jego przemijalność. Nie ma czegoś takiego, jak skompletowana drużyna, bo za chwilę jej kluczowy zawodnik zakończy karierę, złapie kontuzję bądź odejdzie do innej. Spróbujcie czasem – ja próbuję często – obejrzeć ponownie mecz sprzed paru miesięcy (o patrzeniu na mecze sprzed lat nawet nie mówię): czy zmiany nie przebiegają tu szybciej i nie są bardziej uderzające niż w zwykłym życiu? Jest, dajmy na to, późna jesień 2012, sięgacie po jeden z pojedynków waszej ukochanej drużyny stoczonych późną wiosną. Na kolanach siedzą wam te same dzieci, ta sama żona zaraz wróci do domu, jutro pójdziecie do tej samej pracy, w której zmiany także przecież następują dynamicznie, ale na ekranie widzicie trenera, który już nie pracuje, wydającego instrukcje zawodnikom grającym już gdzie indziej, emerytowanym albo takim, którzy nie zyskali uznania w oczach nowego szkoleniowca; nawet firma ubierająca drużynę się zmieniła.

Piszę oczywiście o Tottenhamie (moje ulubione końca świata z ostatnich lat to, jak wiadomo, odejście Sola Campbella do Arsenalu i zwolnienie Martina Jola…), a cóż dopiero mówić o Chelsea? Ile końców świata przeżywali jej kibice w ciągu minionego roku? Był Villas-Boas, już go nie ma, był di Matteo, już go nie ma. Był Drogba… Była wygrana w Lidze Mistrzów. Było odpadnięcie z Ligi Mistrzów. Były awantury z Johnem Terrym, rujnujące bezpowrotnie wizerunek kapitana drużyny. A Arsenal, którego menedżer mówi, że kiedy w końcu pójdzie do piekła, to jakoś da sobie radę, bo nauczył się cierpieć patrząc na odejścia kolejnych ulubieńców? A Manchester United, który w maju nie został mistrzem Anglii i z którego za kilka miesięcy mają odejść Ryan Giggs i Paul Scholes? A Barcelona, w której końcem świata było przecież odejście Guardioli i która teraz musi radzić sobie – oby tylko przez parę tygodni – bez walczącego z nowotworem Tito Vilanovy?

Całą książkę o tym napisałem. O tym, że macie mistrzostwo w kieszeni, ale przecież nie graliście nigdy w Lidze Mistrzów. Albo że po latach starań awansujecie do Ligi Mistrzów, ale potem wywracacie się na pierwszej, względnie łatwej przeszkodzie. Albo wygrywacie Ligę Mistrzów, ale nie udaje się wam powtórzyć tego sukcesu w roku następnym, ba: odpadacie na samym początku rozgrywek. Albo wygrywacie w Lidze Mistrzów, tylko mistrzostwo kraju przechodzi wam koło nosa. Przegrywacie derbowy mecz, mimo iż prowadziliście już dwiema bramkami. Spragniony splendorów właściciel klubu wyrzuca wam trenera jako niedostatecznie galaktycznego. Z roku na rok wychowujecie najgenialniejszych piłkarzy Europy, którzy kiedy tylko osiągają pełnię swoich możliwości, odchodzą do innych klubów, zamiast pomóc waszemu wreszcie wrócić na szczyt. W półfinale pucharu, dosłownie na ostatniej prostej, wasz środkowy obrońca strzela gola samobójczego. Przegrywacie spotkanie, w którym w pełni kontrolowaliście wydarzenia na boisku, bo w końcówce wasz niezawodny zwykle bramkarz popełnia dwa kuriozalne błędy. Sędzia nie widzi bramki prawidłowo strzelonej przez wasz zespół albo przeciwnie: uznaje gola rywali, choć piłka po ich strzale nie przekroczyła całym obwodem linii bramkowej. Jedziecie kibicować reprezentacji na mundialu albo na Euro, po czym wracacie – wściekli na trenera, piłkarzy, sędziów i cały świat. Wychodzicie ze stadionu przed ostatnim gwizdkiem, obmyślając decyzję o znalezieniu sobie innego zespołu do kibicowania (żebyż to było takie proste; Nick Hornby zauważa, że lojalność w kwestii futbolu to nie wybór moralny; „przypominało to raczej brodawkę albo garb, coś, co się człowiekowi przytrafiło”) albo wręcz – jak Jerzy Pilch w przypadku Cracovii – podejmujecie ostateczną decyzję o rozstaniu z klubem („olewam ich, olewam mój klub ukochany i czuję się jak prekursor olewania klubu ukochanego” – pisze w pewnym momencie na łamach swojego „Dziennika”), by po niespełna dwóch miesiącach przyznać się do fiaska tego projektu i chyłkiem obejrzeć kolejny mecz…

Przepowiednie Majów? Nie z kibicami takie numery. Pytanie tylko, skąd się bierze ta siła, która każe im rozpoczynać wciąż na nowo, po każdym kolejnym końcu świata.

21 komentarzy do “W dzień końca świata

 1. ~Andrzej Kotarski

  Powroty do przeszłości polecam też z własnego przykładu. Niedawno odświeżałem 2009 rok i rajd (nieudany) Beniteza, Torresa, Xabiego Alonso po mistrzostwo Anglii z Liverpoolem. Taka retrospekcja boli szczególnie, gdy fundamentalni kiedyś zawodnicy kopią dziś pod innym adresem.

  Jeśli w książce opisał pan przykład kibica sfrustrowanego sędzią po wyjeździe na mecz na żywo podczas EURO – służę przykładem jako jeden z 50 tysięcy świadków słynnej decyzji Howarda Webba z 2008 roku:)

  Czy książka ukaże się w wersji e-bookowej?

  Odpowiedz
  1. ~PROSZE PRZECZYTAJCIE TO -OSTRZEZENIE DLA LUDZKOŚCI

   TO OSTRZEZENIE JEST PRAWDZIWE !
   http://ostrzezenie.wordpress.com/
   a oto jego mały fragment przetłumaczony na J.Polski:
   „Globalne zmiany klimatu, przewroty polityczne, Nowy Porządek Świata, Znak Bestii i ujawnienie się antychrysta, to tylko niektóre z tematów stanowiących treść tych orędzi.

   Wszystkie te wydarzenia układają się w ciąg znaków wskazujących, że żyjemy teraz w czasach ostatecznych poprzedzających Dzień Pański. Taki też jest zasadniczy cel orędzi – Ostrzeżenie i przygotowanie ludzkości na najważniejsze wydarzenie w historii chrześcijaństwa, bliskie Powtórne Przyjście Chrystusa.

   Najbardziej pilna wiadomość odnosi się do mistycznego wydarzenia, które wkrótce odbędzie się na świecie. Wydarzenie opisane przez Jezusa Chrystusa jako Wielkie Ostrzeżenie i Oświetlenie Sumienia, dane będzie światu jako Największy Akt Bożego Miłosierdzia. Ostrzeżenie, cudowny Dar osobistego spotkania każdej duszy z Bogiem, poprzedzi i pomoże przygotować ludzi na Powrót Jezusa Chrystusa. Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w odpowiednim wieku. Będzie to tak silne przeżycie, że nikt nie będzie mógł go zignorować. Wszyscy, nawet ateiści, przekonają się, że Bóg istnieje. Każdemu objawią się jego grzechy tak, jak pojawiają się one w oczach Boga. Dar ten będzie zachęcać ludzi do ponownej oceny swojego życia i poproszenia Boga o przebaczenie. W tych burzliwych latach będzie również inspirować wiele nawróceń, zanim Jezus Chrystus powróci jako Sprawiedliwy Sędzia.

   Ze względu na uchylenie kanonu 1399 i 2318 dawnego Kodeksu Prawa Kanonicznego przez Papieża Pawła VI w roku 1966 (AAS 58/16) nie ma już zakazu publikowania nowych objawień, wizji, proroctw, cudów itp. Nie obowiązuje już odtąd zakaz ich rozpowszechniania bez imprimatur Kościoła.

   DLACZEGO NASTĄPI OSTRZEŻENIE?

   -aby udowodnić całemu światu, że Bóg istnieje,

   -aby przyprowadzić każdego ponownie do Jezusa i na drogę Prawdy,

   -aby poprzez nawrócenia zahamować na świecie wpływ grzechu i zła,

   -aby pomóc uratować nas, zanim nasza dusza zostanie osądzona, przez danie nam szansy poprawy i błagania o przebaczenie za popełnione przez nas grzechy,

   -aby nawrócić niewierzących, którzy nie mieliby szans na zbawienie bez tego Wielkiego Aktu Miłosierdzia,

   -aby umocnić wiarę wśród wierzących.

   CO POPRZEDZI OSTRZEŻENIE?

   -Dwie komety zderzą się na niebie.

   -Ludzie będą spodziewać się, że to wywoła katastrofy większe niż trzęsienia ziemi, ale tak nie będzie. Będzie to znak, że wkrótce spotkamy Jezusa.

   -Niebo stanie się czerwone i zobaczymy Wielki Krzyż na niebie, Znak do przygotowania się.

   -Ateiści powiedzą, że jest to globalne złudzenie. Naukowcy będą szukać logicznego wyjaśnienia, ale takiego nie będzie.

   -Będzie to spektakularne zjawisko, ale nie wyrządzi nam żadnej szkody, ponieważ będzie Aktem Miłości i Miłosierdzia pochodzącym od Jezusa.

   CO SIĘ WYDARZY PODCZAS OSTRZEŻENIA?

   -Każdy powyżej odpowiedniego wieku, dozna osobistego mistycznego spotkania z Jezusem Chrystusem. Będzie to jak dzień naszego sądu szczegółowego po śmierci, tylko że tym razem jeszcze nie będzie wyroku skazującego. Zamiast niego dostaniemy szansę, aby poprosić o przebaczenie.

   -Zostaną nam pokazane wszystkie nasze grzechy i sprawi to, że poczujemy ogromny smutek i wstyd.

   -Niektórzy poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu, gdy ich grzechy zostaną im ukazane, że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie.

   -Każdy zobaczy stan swej duszy przed Bogiem – co dobrego i co złego uczynił w swym życiu.

   -Wielu ludzi upadnie i będzie płakać łzami ulgi, łzami radości i szczęścia, łzami zdumienia i miłości.

   -Nareszcie stanie się możliwe życie nowym życiem, gdy będziemy znali pełną Prawdę.

   CO NALEŻY UCZYNIĆ PRZED OSTRZEŻENIEM?

   -Jezus prosi teraz każdego, by modlić się za te dusze, które będą w stanie w grzechu śmiertelnego, i które być może umrą od wstrząsu Ostrzeżenia. Każdy musi się teraz przygotować.

   -Jezus prosi, abyśmy wszyscy już teraz, czyli jeszcze przed Ostrzeżeniem, przygotowali się duchowo i skorzystali z możliwości spowiedzi, pokuty i prośby o przebaczenie naszych grzechów.”

   Odpowiedz
  2. ~PROSZE PRZECZYTAJCIE TO! OSTRZEZENIE-JEST PRAWDZIWE!

   http://ostrzezenie.wordpress.com/
   oto mały fragment przetł. na j.Polski:
   „Najświętsza Maria Panna: On, tak pokorny, przyjdzie w ogromnej, cudownej wspaniałości, a Jego Wielkie Miłosierdzie zaleje ziemię.
   Wtorek, 11.12.2012, 17:00

   Moje drogie dzieci, Moje Serce raduje się, ponieważ Królowanie Mojego Syna jest bardzo blisko.

   Za wszystkie Jego cierpienia, odrzucenie Go przez niewdzięcznych ludzi i apostazję, która obejmuje ziemię, On przyniesie wielką chwałę ludzkości.

   Przyjdzie na wielkiej chmurze a Jego Majestat zawładnie każdą duszą, która przypadnie Mu do stóp w ekstazie.

   On, tak pokorny, przyjdzie w ogromnej, cudownej wspaniałości, a Jego Wielkie Miłosierdzie zaleje ziemię.

   Dzieci, musicie się przygotować, ponieważ będziecie potrzebować wielkiej siły, aby ukorzyć się przed Nim. Będzie dla was konieczne, aby wykazać pokorę i poprosić Go o ocalenie waszych dusz, tak byście mogli ujrzeć Światło Prawdy.

   Wielu z was zostanie ogarniętych Jego Wielkim Miłosierdziem. Jednakże inni zignorują Jego Obecność i Wielki Dar, który On przyniesie.

   Módlcie się, módlcie się, módlcie się za tych, którzy odmawiają uznania istnienia wiecznego życia, ponieważ ludzie ci potrzebują waszej pomocy. Jeśli zdołacie w swoim sercu poprosić Mojego Syna o ocalenie tych dusz, przyniesie to wiele radości.

   Wy, Moje dzieci, wkrótce zobaczycie koniec waszego cierpienia, ponieważ Mój Syn, w Jego Miłosierdziu, ma wielkie plany wobec każdego człowieka, który żyje dziś na ziemi.

   Bądźcie wdzięczni za Dar życia, które został wam przyznany, kiedy się rodziliście.

   Bądźcie wdzięczni, ze względu na Dar Życia Wiecznego, który Mój Syn niedługo przedstawi światu. Dar ten przewidziany jest dla każdego grzesznika. Od waszej własnej wolnej woli będzie zależeć, czy go przyjmiecie, czy nie.

   Chodźcie do Mnie, dzieci, ponieważ zabiorę was do schronienia Mojego Niepokalanego Serca i przygotuję tak, abym mogła was zabrać do Mojego Syna, w gotowości na Jego Powtórne Przyjście.

   Wasza ukochana Matka

   Matka Zbawienia

   Grudzień 14, 2012 Posted by ostrzezenie | Orędzia Ostrzeżenia | Dodaj komentarz

   Będę sądził Żywych i Umarłych, ale tylko ci, którzy będą tego godni, mogą wejść do Mojego Królestwa.
   Poniedziałek, 10.12.2012, 22:22

   Moja droga, umiłowana córko, proszę powiedz wszystkim, którzy przestrzegają Moich Nauk, aby przypomnieli sobie o Mojej Obietnicy.

   Wyraziłem się jasno, że przyjdę ponownie, aby ocalić Moje Królestwo.

   Moje Powtórne Przyjście jest oczekiwane i ci, którzy twierdzą, że znają Prawdę zawartą w Księdze Mojego Ojca, będą wiedzieli, że ona nie zawiera kłamstw.

   Przyjdę ponownie, jak przepowiedziane, a ten moment już prawie dla was nadszedł.

   Będę sądził Żywych i Umarłych, ale tylko ci, którzy będą tego godni, mogą wejść do Mojego Królestwa.

   Zostało także przepowiedziane, że zły przygotuje wojnę na ziemi, aby walczyć z Moim Ojcem o dusze.

   Jest to wojna, której on nie może wygrać, a jednak wielu z tych, którzy przeżywają swoje życie w oparciu o fałszywe obietnice wierzy, że ich ziemskie życie jest wszystkim, co ma znaczenie. Oszustwo, na które złapanych zostało wielu ludzi, będzie ich upadkiem.

   O, jak Ja pragnę, aby na czas otworzyć tym duszom oczy na Prawdę, zanim będzie dla nich za późno.

   Mój ból i cierpienie teraz, gdy wyobrażam sobie te biedne zwiedzione dusze, które zostaną dla Mnie utracone, nie były nigdy aż tak intensywne. To dlatego dusze ofiarne, wybrane dusze i ci, którzy są blisko Mojego Najświętszego Serca, czują właśnie teraz taki ból. Cierpię z ich powodu, ponieważ czas się zbliża.

   Wszystkie plany Mojego Ojca, aby objąć Swoje dzieci i okryć je Jego Pieczęcią Ochrony, są na swoim miejscu.

   Każda dusza jest przez Niego poszukiwana. Duch Święty obejmuje tak wiele dusz w tym momencie historii, aby przyciągnąć je do Moich Świętych Ramion.

   Proszę, nie odrzucajcie Mojej Obietnicy. Zaakceptujcie, że wy, z tego pokolenia, będziecie świadkami Mojego Powtórnego Przyjścia.

   To jest dobra wiadomość. Mój Powrót będzie momentem Mojej Gloryfikacji, która odnowi wszystkich tych, którzy Mnie kochają i rozpoczną nowe życie, czas wielkiej świetności, gdzie będą się cieszyć Światłem i Miłością.

   Proszę, nie obawiajcie się.

   Przychodzę z Wielką Miłością.

   Przychodzę z Wielkim Darem.

   Będziecie zabrani do waszego prawdziwego domu i zostaniecie zjednoczeni z waszą własną rodziną.

   Wszystkie Boże dzieci, wyróżnione wstępem do tego Chwalebnego Istnienia, staną się jak jedno.

   Wszędzie będzie Miłość. Pokój, radość, śmiech, przyjaźń, cuda i Adoracja Boga, będą częścią każdej chwili.

   Śmierć nie będzie istnieć. Martwa będzie nienawiść.

   Zło zostanie wygnane.

   Cała ludzkość nie będzie już dłużej cierpieć lub doświadczać bólu albo niedoskonałości wszelkiego rodzaju. To jest Mój Nowy Raj. Nie będzie już więcej czasu łez.

   Zaufajcie Mi, Moi wyznawcy, ponieważ ból i cierpienie, których doświadczacie, dobiegają prawie końca. Wiem, jak bardzo cierpicie z powodu niesprawiedliwych reżimów, pod którymi musicie żyć. Jest to ostatni okres, gdyż Ręka Mojego Ojca będzie teraz interweniować.

   Świat się zmieni. Stary zostanie odrzucony i pojawi się Nowy Początek w pełnej Chwale Boga, gdy zapanuje Jego Władza, tak jak miało być od Stworzenia świata.

   Wasz Ukochany Jezus”

   Odpowiedz
   1. ~BÓG ISTNIEJE NAPRAWDE!

    http://ostrzezenie.wordpress.com/
    …..”Bóg Ojciec: Wkrótce widoczne będzie nowe Światło, nowe słońce.
    Czwartek, 27.12.2012, 18:20

    Moja najdroższa córko, to jest Orędzie wielkiej nadziei dla wszystkich Moich dzieci.

    Czas na zmiany, jak przepowiedziane, kiedy zmieni się ziemia, zmienią się planety, a zjawiska klimatyczne nie będą przewidywalne, jest przy was.

    Moja Wielka Moc przejawia się obecnie w Niebie, tak jak i na ziemi, podczas gdy prowadzę walkę przeciwko Moim wrogom. Szatan i jego demony są pokonywani, ale podejmują straszliwą obronę. Wciągają przy tym Moje biedne dzieci, których serca pełne są politycznych i światowych ambicji, do odgrywania roli, gdy starają się ukrzyżować Moje dzieci.

    Człowiek jest słaby. Człowieka łatwo uwieść. Ze względu na jego zaślepienie na Prawdę ustanowioną przeze Mnie od początku Stworzenia, człowiek wierzy w kłamstwa. On wierzy w kłamstwa szerzone przez złego, ponieważ przyciągany jest przez obietnice władzy i przyjemności.

    Moje dzieci muszą uznać chwalebne i wspaniałe Światło Mojego Królestwa. Ty, Moja córko, widziałaś to Światło i wiesz jak jest Potężne. Znasz już Bożą Moc i jak cię Ona ogarnia. Czy możesz sobie wyobrazić, co będzie wtedy, gdy objawi się Mój Nowy Raj? Ty, Moja córko, dostrzegłaś tylko niewielką część tego chwalebnego i promiennego Światła.

    Ważne jest, aby powitać Światło Mojego Syna w waszych sercach. Jeśli poprosicie Go, aby was uratował i zostaniecie zabrani do Jego Najświętszego Serca, poczujecie to Światło.

    Światło Nowego Świtu – Nowa Era – będzie powoli, ale systematycznie oświetlać świat. Wkrótce widoczne będzie nowe Światło, nowe słońce. Będzie większe i będzie przyczyną wielkiego cudu.

    Jest to Znak Mojej Mocy i Mojego Majestatu. To będzie cud i udowodni on, że człowiek nie rozumie w pełni tajemnicy stworzenia.

    Tylko Ja, Bóg Stwórca Wszechświata, rządzę wszystkim, co jest. Wszystkim, co będzie. Wszystkim, co może być. Żaden człowiek, żaden uczony, nie może rozwiązać tych najświętszych tajemnic, ponieważ dla człowieka nie są one w tym momencie do zrozumienia.

    Cuda Mojego Stworzenia i potęga Mojej Mocy zostaną ukazane światu. Niech nikt nie popełni błędu sądząc, że szatan i jego nikczemni zwolennicy mają jakąkolwiek władzę, aby przynieść wam cuda, które Ja stworzyłem dla każdej pojedynczej istoty. Obiecałem ujawnić Prawdę, tak aby Moje dzieci mogły zetrzeć pajęczyny pokrywające wasze oczy.

    Kiedy nadejdzie Dzień dla Prawdy, aby została ostatecznie przez was zaakceptowana, Ja przyznam wam najwspanialsze bogactwa, łaski i życie, których nigdy nie moglibyście przewidzieć, ponieważ wykracza to poza waszą wyobraźnię.

    Cieszę się przekazując wam dzisiaj to Orędzie nadziei. Mam nadzieję, że przyniesie wam wiele radości i pokoju.

    Moja Obietnica przyprowadzenia was do waszego ostatecznego dziedzictwa, wkrótce stanie się rzeczywistością.

    Wasz Kochający Ojciec
    Najwyższy Bóg

    Grudzień 29, 2012 Posted by ostrzezenie | Orędzia Ostrzeżenia | Dodaj komentarz

    Będzie wielka powódź. Będziecie także świadkami mniejszych powodzi w różnych krajach.
    Wtorek, 25.12.2012, 19:20

    Moja droga, ukochana córko, Mój Plan Ocalenia dla świata rozpoczął się w Moim Czasie, 22 grudnia 2012 roku.

    Czas ten na świecie jest Mój, ponieważ zbieram wszystkie Boże dzieci razem, jak jedno, gdy rozpoczyna się wielka bitwa.

    Ten okres wielkiego ucisku potrwa jakiś czas. Wojny będą eskalować, aż wypowiedziana zostanie wielka wojna i zmieni się świat.

    Wszystkie narody będą świadkami zmian. Musicie być na to przygotowani i zaakceptować to, ponieważ wszystkie te rzeczy muszą się wydarzyć, zanim nastąpi Moje Powtórne Przyjście.

    Będzie wielka powódź. Będziecie także świadkami mniejszych powodzi w różnych krajach.

    Rozpoczną się zmiany klimatyczne, a wasza pogoda będzie inna w sposób, który może wydawać się wam dziwny.

    Jest to czas dla tych wszystkich, którzy otworzyli swoje oczy na Prawdę, aby przygotowali drogę dla Mnie, tak abym mógł powitać wszystkich w Moich Świętych Ramionach.

    Nie obawiajcie się, ponieważ Moja Miłość wiele osłabi, a wasze modlitwy mogą i będą łagodzić wiele z tych wydarzeń, jak również okrucieństwa planowane przez bestię.

    Wasz Jezus”

    Odpowiedz
    1. ~BÓG naprawde istnieje!

     http://ostrzezenie.wordpress.com/
     …”Znaki, które poślę, będą natychmiast rozpoznawalne.
     Sobota, 02.02.2013, 15:30

     Moja najmilsza córko, kocham was i Jestem z wami w każdej sekundzie tej Świętej Pracy. Jestem obecny prowadząc was w każdym zadaniu podejmowanym przez was, aby zapewnić, że Moje Słowo głoszone będzie do każdego z Bożych dzieci.

     Nigdy nie pozwalajcie, aby zakłócenia lub niepowodzenia zatrzymały was i opóźniły to, co jest obecnie pilną Misją dla ratowania ludzkości.

     Podczas gdy Moi wyznawcy zbierają się w Grupach Modlitewnych, będą również odczuwać Moją Boską Obecność i dam się im poznać na różne sposoby. Znaki, które poślę, będą natychmiast rozpoznawalne.

     Wyleję Moją Miłość, Moje Uzdrowienie, Moje Łaski i Moje Błogosławieństwa. Jest to wiek, w którym nic nie jest niemożliwe dla dobra wszystkich, jeśli jest to zgodne z Wolą Boga.

     Teraz, kiedy Moje Grupy Modlitewne łączą się razem, Moja Reszta armii rozkwitnie i urośnie. Podobnie jak nasiona zasiane na początku w zaledwie kilku sercach, urosły one i rozmnożyły się w ponad 200 krajach, z których wiele nie jest wam znanych, Moi drodzy wyznawcy.

     Utrzymujcie budowanie tego fundamentu na każdym etapie czasu. Każdy odwrócony kamień jest ważny, ponieważ w końcu utworzą one Schody do Nieba.

     Wasz Jezus

     Luty 10, 2013 Posted by ostrzezenie | Orędzia Ostrzeżenia | Dodaj komentarz

     Bóg Ojciec: Wymażę te narody, które plują Mi w Twarz.
     Piątek, 01.02.2013, 16:20

     Moja najdroższa córko, jakże złamane jest Moje Serce w tym czasie, ponieważ człowiek przez nikczemność swoich grzechów w końcu wyczerpał Moją cierpliwość. Mój ból i cierpienie potęgują Mój Gniew, gdyż Ja nie mogę pozwolić na kontynuowanie plagi, która w takim stopniu dotknęła ludzkość.

     Moja Ręka Sprawiedliwości opada teraz na narody, które jawnie przeciwstawiają się Moim Prawom. Nienawiść człowieka do jego współbraci i sióstr jest ewidentna na całej ziemi i przybiera wiele form. Moje Przesłanie do śmiertelnego człowieka brzmi: “Zaprzestańcie teraz waszych złych czynów, albo Moja kara wymaże wszystko co robicie, a wy będziecie cierpieć wieczny ból.”

     Nie macie prawa do zabierania życia, gdyż Ja Jestem Autorem Życia. Tylko Ja daję życie. Ono nie pochodzi z jakiegoś innego źródła. Tylko Ja mogę je zabrać. Jeśli zakłócacie Mój Boski Plan, zostaniecie powstrzymani. Plan ten został zbagatelizowany przez was, istoty, którym Ja dałem tak wiele. Został zaatakowany i rozdarty, tak jakby miało to niewielkie znaczenie.

     Wasze wojny będą eskalować, za co Ja sprowadzę śmierć na waszych nikczemnych przywódców. Znajdę was, zabiorę was i rzucę w otchłań, gdzie waszą wieczną towarzyszką będzie bestia. Wydrapiecie sobie oczy w cierpieniu z powodu okrucieństw, które popełniliście wobec Moich dzieci.

     To za grzechy przeciwko niewinnym, których życie zniszczyliście, Moja kara zostanie na was rzucona. Żaden naród nie uniknie tej kary, a poziom Mojej kary odpowiadał będzie głębi grzechów, do których sami się zniżyliście.

     Może pomyślicie, że Moja kara jest surowa, ale bez niej zniszczylibyście się nawzajem. Jeśli Ja nie zainterweniuję, świat przestałby istnieć; ponieważ wy, nikczemnymi technologiami, które wytworzyliście, rozbilibyście go na połowy.

     Ja nie pozwolę wam tego zrobić. Moja Moc jest Wszechmocna, a wy będziecie teraz świadkami Moich kar, kiedy dotkną one ludzkość.

     Okażcie skruchę. Módlcie się za waszych współgrzeszników, a szczególnie za tych, którzy zostali zaatakowani przez ciemności złego. Wymażę te narody, które plują Mi w Twarz, i które utraciły kontrolę. Ci, którzy prześladują innych, będą cierpieć ból jaki zadali innym.

     Wasz Ojciec

     Najwyższy Bóg

     Luty 8, 2013 Posted by ostrzezenie | Orędzia Ostrzeżenia | Dodaj komentarz

     Matka Boża: Reszta armii Chrystusa zatriumfuje
     Czwartek, 31.01.2013, 15:30

     Moje ukochane Boże dzieci, jestem waszą Niebieską Matką, Matką Miłosierdzia, Matką Zbawienia. Wy jesteście Moimi drogimi dziećmi i Ja okryję was wszystkich Moim welonem ocalenia, gdy wasze zmęczone dusze zmagają się z bólem.

     Módlcie się Moje dzieci do Mojego Syna, z pełną wiarą i ufnością w Jego Miłosierdzie. On nigdy was nie zawiedzie. Chociaż cierpicie ból i smutek, gdyż znacie Prawdę i czujecie się nieszczęśliwi z powodu nieprawości, którą widzicie wokół siebie, musicie pozostać w pokoju. Ponieważ jesteście otoczeni Miłością Boga, Mojego Ojca, i pobłogosławieni Łaskami, którymi Mój Syn obdarza was i przez to wzbogaca wasze dusze.

     Nie wolno wam pozwolić, aby strach i niepokój odwracały was od roli, którą Mój Syn wam przeznaczył. Reszta armii Chrystusa zatriumfuje i przyniesie w ślad za sobą miliardy dusz, które przedstawi przed Tronem Boga.

     Cóż za błogosławieństwo zostało wam dane. Ci z was, którzy poprowadzą i pomogą Grupom Modlitewnym Krucjaty Mojego Syna, ratują miliardy dusz. Te modlitwy są jak żadne inne, ponieważ zostały one dane ludzkości jako Dar ze specjalnymi, związanymi z nimi Łaskami. Bez waszej wiedzy pomagacie ratować trzydzieści razy więcej dusz, kiedy odmawiacie te modlitwy. One umożliwiają wam pocieszenie Serca Mojego Syna, zwiększając i umacniając ilość dusz, których On potrzebuje dla spełnienia Jego Planu Zbawienia.

     Dziękuję wam za reakcję na prośbę Mojego Syna z Nieba. Wiele Łask zostało wam danych w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Owoce tych Łask staną się dla was jaśniejsze, gdy będziecie posuwać się naprzód na Drodze Prawdy, ku wiecznemu życiu.

     Wasza ukochana Matka

     Matka Zbawienia

     Luty 8, 2013 Posted by ostrzezenie | Orędzia Ostrzeżenia | Dodaj komentarz

     Interwencja Mojego Ojca rozpoczęła się, a Jego gniew wstrząśnie ziemią.
     Środa, 30.01.2013, 23:10

     Moja najmilsza córko, niszczenie ludzkiego życia rękami tych, którzy nie szanują znaczenia tego Daru od Boga, potęguje się. Złość Mojego Ojca z powodu tego ohydnego grzechu osiągnęła taki poziom, że Jego grzmienie słyszeć można w całym Niebie.

     Ręka Jego Gniewu wypędzi to zło, gdyż On wybierze tych nikczemnych ludzi i zniszczy ich. Za każdego człowieka zaszlachtowanego jak zwierzę, Mój Ojciec wrzuci sprawcę w ognie Piekła.

     Proszę, wiedzcie to, ponieważ wojny będą eskalować, nikczemnym wśród tych dyktatorów rzucone zostanie wyzwanie. Zostaną wyplenieni i wymierzona im będzie Sprawiedliwość, którą sami na siebie sprowadzą.

     Człowiek nie może widzieć tego, co Ja widzę. Oni nie znają zakresu zła, które powoduje zniszczenie życia, zagładę ziemi i prześladowania ludzi przez ich współbraci i siostry.

     Interwencja Mojego Ojca rozpoczęła się, a Jego gniew wstrząśnie ziemią. Dość tego. Zaniechanie przez człowieka przyjęcia Prawdy Istnienia Boga jest źródłem tego zła. Człowiek bawi się życiem, jak gdyby to on kontrolował wszystko co jest na ziemi, nad którą nie ma władzy. Kontynuowanie tego zła nie może być dozwolone. Zostanie temu zaradzone, a Bojaźń Boża odczuwana będzie przez tych, którzy nie akceptują Jego Praw.

     Wasz Jezus

     Luty 7, 2013 Posted by ostrzezenie | Orędzia Ostrzeżenia | Dodaj komentarz

     Wzrost nienawiści, morderstw i braku życzliwości jest intensywny, a grzech zaatakował ziemię jak pożar.
     Wtorek, 29.01.2013, 04:15

     Moja droga, umiłowana córko, wściekłość szatana wylewa się na ziemię, kiedy Duch Święty zwiększa Swoją Boską Obecność w duszach tak wielu, poprzez tę i inne zatwierdzone przeze Mnie Misje.

     Wzrost nienawiści, morderstw i braku życzliwości jest intensywny, a grzech zaatakował ziemię jak pożar.

     Czas przygotowania do Wielkiego Dnia Mojego Powrotu musi rozpocząć się teraz z wielką starannością. Ponieważ wy, Moi umiłowani wyznawcy, odpowiedzieliście na Moje Wezwanie, Ja wzmogę waszą wiarę i zwielokrotnię was wszędzie.

     Misja ta jest zwieńczeniem wszystkich instrukcji danych ludzkości przez Mojego Ojca, dla wszystkich tych, którzy byli przed wami. Czy nie zdajecie sobie sprawy, że gdy prorocy od samego początku opisywali Dzień Pański, odnosiło się to do Mojego Czasu, momentu, w którym Ja wypełnię ostateczne Przymierze?

     Moim Planem jest przyjść i dać wam życie wieczne, które obiecałem, gdy uwolniłem was z łańcuchów grzechu przez Moją Śmierć na Krzyżu. Ci z was, którzy zachowują wobec Mnie ostrożność, wiedzcie, że Ja nigdy nie mógłbym was oszukać w Misji takiej jak ta. Nie prosiłbym was, aby Mi pomóc ratować dusze, walczyć ze złym, albo zachęcał was do modlitwy, gdybym to nie był Ja, wasz Jezus, który teraz do was woła.

     Moje biedne dzieci, żyjecie na pustkowiu nie waszej własnej produkcji. Ja Jestem waszym jedynym wyjściem. Jeśli nie podążycie za Mną teraz, zmarnujecie czas na wędrówkę, zagubicie się i rozproszycie. Wasza wiara może pozostać silna jedynie przez Święte Sakramenty. Zachowujcie swoją wiarę i podążajcie za Mną. To wszystko, o co proszę. Następnie módlcie się o zbawienie dusz.

     Nigdy nie potępię was za nieakceptowanie tych Moich Świętych Orędzi. Jednak nigdy nie wybaczę wam, jeśli bluźnicie przeciwko Słowu Bożemu, dawanemu wam przez Moc Ducha Świętego. Jeśli nie wierzycie w Moje Przekazy, wówczas odejdźcie dalej i kontynuujcie wasze nabożeństwo dla Mnie.

     Moi drodzy uczniowie, zabierzecie się szybko do tworzenia wielkiej armii i silnej obrony przeciwko wrogom Boga. Kiedy będzie rosnąć w siłę, zachęcajcie proszę tak wiele Moich wyświęconych sług jak to możliwe, aby wam pomagali. Ważne jest to, że bez względu na to jak duży opór napotkają, nadal muszą odprawiać codzienną Mszę i udzielać Sakramentu Komunii Świętej tym, którzy znajdują się w potrzebie.

     Wasz Jezus”

     Odpowiedz
     1. ~BÓG naprawde istnieje!

      http://ostrzezenie.wordpress.com/
      „Ludzie ci będą niszczyć Moje Kościoły, a tylko niewielu dozwolone będzie sprawowanie codziennych Ofiar.
      Niedziela, 20.01.2013, 17:50

      Moja droga, umiłowana córko, pragnę, aby Moi uczniowie przyjęli bez strachu nadchodzące zmiany. To właśnie z powodu tych zmian człowiek może zostać oczyszczony.

      Niedługo nastąpią nikczemne wojenne działania i zniesienie waszych praw, co spowoduje kontrolowanie drogi, którą pójdą wasze kraje. Gdyby ta ostateczna bitwa pomiędzy Królestwem Mojego Ojca, a szatanem i jego złymi duchami miała nie mieć miejsca, to zło nie mogłoby zostać zniszczone.

      Będą stale czynione próby, aby przejąć wasze waluty i wasz osobisty dostęp do pieniędzy. Jednak wasze modlitwy mogą powstrzymać tych podłych przywódców od wprowadzenia takiej próby niewolnictwa. Ludzie ci będą niszczyć Moje Kościoły, a tylko niewielu dozwolone będzie sprawowanie codziennych Ofiar. Jednak będą tacy pośród nich, którzy pozostaną nieugięci dzięki Łasce Bożej.

      Będą prześladować Kościół i powodować wielki podział wśród przywódców Kościołów Chrześcijańskich, ale mimo to będą księża i duchowni, którzy ciągle pozostaną niezachwiani, ponieważ odrzucą podporządkowanie się tej presji.

      Będą starać się zatrzymać Sakramenty Chrztu, Komunii Świętej i Spowiedzi, ale mimo to, ci wierni i odważni wyświęceni słudzy będą Mi nadal służyć.

      Pamiętajcie, że wasze modlitwy będą osłabiały wpływ i dotkliwość tych udręk. Kiedy Moje wybrane dusze modlą się specjalnie o takie akty Miłosierdzia, Ja odpowiem na ich wołanie.

      Wasz Jezus

      Styczeń 27, 2013 Posted by ostrzezenie | Orędzia Ostrzeżenia | Dodaj komentarz

      To są Misje prawdziwych proroków, które wywołują oburzenie.
      Niedziela, 20.01.2013, 10:10

      Moja najmilsza córko, Moim największym pragnieniem jest zobaczyć niewierzących, którzy czytają Moje Święte Słowo. Nawet gdyby to było tylko kilka minut, byliby skłonni powracać do Mojego Pisma, ponownie i ponownie.

      Ponieważ szatan zwodzi świat do uwierzenia, że on nie istnieje, ani że jego demony, upadłe anioły, przemierzają swobodnie świat szukając schronienia w sercach i ciałach ludzi, jest on nieznany dla niewierzących. Dopiero gdy człowiek zaakceptuje egzystencję zła na świecie, otworzy naprawdę swój umysł, aby zaakceptować Istnienie Boga.

      Kiedy złe duchy wędrują, poszukują miejsc, w których łatwo mogą wejść do duszy. Gdy raz znajdą się w duszy, pozbyć się ich jest bardzo trudno. Trzymają się tych biednych dusz, które nie mają wiary czy ufności w Boga. W podobny sposób atakują Moich wyznawców i jedynie ich modlitwy mogą zapewnić im ochronę. Kiedy na świat wysyłany jest prorok, szatan i jego demony użyją nadzwyczajnych metod, aby walczyć z Darem Proroctwa.

      Ty, Moja córko, poddawana jesteś atakom szatana. Przybiera to różne formy. Ludzie, którzy reagują na Moje Orędzia będą również dręczeni. Najpierw przez ducha zła zasiewane będą w ich sercach wątpliwości, które następnie wywołają niepokój w duszy. To doprowadzi ich do kwestionowania i stawiania wyzwania Moim Przekazom, aż ich wątpliwości obrócą się w nienawiść.

      Wiele związanych z tobą dusz, będzie bezwiednie nieustannie kuszonych, aby cię zdradzić. Pojawią się niektórzy obcy i powiedzą ci, że również są prorokami. Niektóre z tych dusz, które przyszły do ciebie od początku tej Misji pod pretekstem, że one również były Moimi prorokami ze specjalnymi darami ode Mnie, i że należą do ciebie, są twoimi największymi wrogami. Zostały zaatakowane przez złe duchy i wiele, niestety, nie uświadamia sobie tego. Ci Moi wyświęceni słudzy, którym zawierzyłaś, a którzy cię zdradzili, również zostali powstrzymani w wykonywaniu swoich obowiązków wobec Mnie, z powodu ducha zazdrości.

      Istnieje bardzo niewielu, którym można zawierzyć pracę z Moimi prorokami, dlatego prawdziwi z nich muszą działać sami, jedynie z garstką ludzi, którym mogą zaufać. Wam, Moi wyznawcy, nie wolno nigdy czuć się urażonymi lub obrażonymi, jeśli nie zezwolę Mojemu prorokowi spotykać się z wami lub uczestniczyć w publicznych wydarzeniach.

      Jako prorokowi czasów ostatecznych, nie mogę pozwolić na zajęcia odwracające uwagę. Potrzebuję całego czasu Marii i jej pobożności. To będę Ja, Jezus Chrystus, który poprowadzi was w waszych modlitwach, poprzez Moje Grupy Modlitewne. Nie lekceważcie nigdy ducha zła, który wywołuje wśród was wątpliwości i dyskusje wraz z pokusą, aby odejść.

      Rozpoznajcie powody tego. Jest to dlatego, że największa wojna szatana toczona jest w tym czasie. To są Misje prawdziwych proroków, które wywołują oburzenie. To Jestem Ja, Jezus, który prowadzi walkę przeciwko złemu i to Jestem Ja, Który ją wygra.

      Wasz Ukochany Jezus

      Styczeń 26, 2013 Posted by ostrzezenie | Orędzia Ostrzeżenia | Dodaj komentarz

      Najświętsza Maria Panna: Musicie walczyć z każdym prawem i każdym argumentem, który propaguje aborcję.
      Sobota, 19.01.2013, 20:45

      Moje dziecko, kiedy eskalują złe czyny, tak jak sposób, w jaki narody próbują wprowadzić aborcję, Duch Święty zstępuje na Boże dzieci, tak aby mogły zyskać odwagę dla stawienia oporu.

      Aborcja jest najcięższym grzechem w Oczach Mojego Ojca. Nie ma przyczyny, która może Mu zostać przedstawiona, i która może usprawiedliwić ten ohydny czyn przeciwko Bożemu Stworzeniu. Aborcja jest obrazą dla Świętego Stworzenia ludzkości i niesie ze sobą straszliwą karę.

      Każdy argument zostanie przytoczony dla jej uzasadnienia wśród waszych narodów, ale nic nie może uczynić jej kiedykolwiek akceptowalną dla Boga. Nikt nie ma prawa ingerować w Dar Życia stworzonego przez Boga, Stwórcę wszystkiego, co istnieje.

      Wiele biednych dusz wierzy, że okazują współczucie, kiedy tolerują aborcję, ale wszystko, co robią, jest tolerowaniem morderstwa, które jest grzechem ciężkim. Musicie walczyć z każdym prawem i każdym argumentem, który propaguje aborcję oraz chronić życie Bożych dzieci w łonach ich matek. Nigdy nie wolno wam odczuwać strachu, kiedy głosicie świętość życia.

      Módlcie się, módlcie się, módlcie się za te dusze, które nie mogą zaakceptować ważności życia i Świętego Aktu Bożego Stworzenia. Dusze te potrzebują waszych modlitw i cierpliwości. Pokażcie im, że nie zaakceptujecie ich żądań dla zmuszenia was do przyzwolenia na zabójstwo nienarodzonego Bożego dziecka.

      Wasza ukochana Matka

      Matka Zbawienia”

  1. Michał Okoński Autor wpisu

   Ach, to nie ja, to system blogowy, to jemu trzeba powiedzieć… Dziękuję za życzenia 🙂

   Odpowiedz
 2. ~blogkociakow

  proszę wchodźcie na blogkociakow i komentujcie może na początek nie ma co komentować bo dopiero się rozkręcamy może się przekonacie że z nami warto porozmawiać a może polubisz naszego bloga i zostaniesz z nami dłużej

  Odpowiedz
 3. ~Syberius

  Chyba byliśmy w tej kolejce świadkami epokowego wydarzenia – niejaki Steward Downing strzelił gola! W 45 meczu ligowym w koszulce Liverpoolu.

  Odpowiedz
  1. ~Garfield

   I jeszcze dołożył asystę! Świat już nigdy nie będzie taki sam bez (nieustannie promowanego w komentarzach sami-wiecie-kogo) Agenta 007. Minuta ciszy?

   Odpowiedz
 4. ~Dawid

  Pod poprzednią notką pisałem, że żadna cywilizacja ani wyższa istota nie wprowadziłaby końca świata pod koniec grudniu wiedząc jak wiele meczów rozgrywanych jest wtedy na angielskich stadionach. I proszę: dostaliśmy coś o wiele mniej spodziewanego niż koniec świata. Downing już podobno żegnający się z Anfield strzela bramkę, zalicza asystę. Hoho, może Rodgers poprzekręcał klepki w umyśle Downinga i ten w końcu zacznie grać jak na piłkarza przystało. Może jeszcze dla Liverpoolu.

  Odpowiedz
 5. ~BIONDA119

  jezeli ktos mi mowil o koncu swiata 21/12 to albo nie wierzacy albo ktos kto jest podatny na manipulacje.W kazdym razie nie mogalam juz sluchac tych idjotyzmow

  Odpowiedz
 6. ~ula

  Witajcie bracia i siostry w Chrystusie. Miłosc i wiara do Jezusa nas będzie łączyc i przeżyjemy koniec świata .Koniec rządów pana diabła .Już czas na Królestwo Jezusa Króla na ziemi .Prawo Boże jest Największe i dobre dla nas…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *